Článok Workshop s Kreatívnym centrom RTVS

Workshop s Kreatívnym centrom RTVS

Odbor multimédiá je jednoznačne najviditeľnejším študijným odborom v našej priemyslovke s pravidelnými výsledkami technickej, ale aj tvorivej práce našich žiakov.

Moderné audiovizuálne technológie, ktoré žiaci objavujú a učia sa s nimi pracovať pod vedením nie len interných pedagógov, ale aj množstva externých profesionálov z branže využívajú na mnohé samostatné, ale aj spoločné AV produkcie, ktorých sa tento školský rok nazbieralo 25!

Jednou zo skvelých spoluprác s externým prostredím je koncoročný workshop TVORBA ZÁBAVNEJ PUBLICISTICKEJ RELÁCIE, ktorý organizuje Arténa – kreatívne centrum RTVS. Profesionáli v osvetľovaní, ozvučovaní, kamere, či réžii živého prenosu zasvecujú našich žiakov do tajov tohto úžasného remesla.

Tento rok sme v rámci tvorby relácie privítali známe tváre Matej Cifra, Adela Vinczeová, Veronika Cifrová OstrihoňováZuzana Kovacic Hanzelova.

Kombinácia praktickej skúsenosti vo výborne zariadenom školskom prostredí, profesionálmi od techniky, réžie a reálnych umelcov je nezabudnuteľný zážitok, ktorý nie len že zostane dlho v pamäti, ale dá sa z neho ťažiť v ďalšej práci a štúdiu.

Ďakujeme našim priateľom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Richard Raiman, Palo Hospodar, Ľubomír Čechovič, Pavol Juračka, Adnan Hamzic

admin

admin

administrátor webového sídla SPŠE
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp